4ty Pułk Piechoty Xięstwa Warszawskiego
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seccesion , Polski regiment

3 posters

Go down

Seccesion , Polski regiment  Empty Seccesion , Polski regiment

Post  Bończa Mon Mar 05, 2012 7:54 pm

Dzień dobry panowie , chciałbym zaprezentować wam mod ''seccesion '' opowiada on o wojnie secesyjnej W USA , (1861- 1865) . Jest tam dużo regimentów ale mod jest niewielki , z tej racji bitwy ą w piatek , sobote i w niedziele ( nie zawsze ) . I tutaj panowie chce zaprosić was do wstąpienia do 14th Louisiana Vlounteers '' Polsih Brigade'' http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,219348.0.html- więcej informacji . Na razie mój regiment ma ok. 6 ludzi . Sa to polacy , mamy swojego teamspeaka . Jeżeli jesteście zainteresowani to odpowiedzcie na tym temacie ale na stronie podanej powyżej . Lub zaproscie na steamie '' michaltomaszewski''
Mod do pobrania na tej stronie - http://www.mbrepository.com/file.php?id=3135

Bończa

Liczba postów : 5
Join date : 2012-02-20

Back to top Go down

Seccesion , Polski regiment  Empty Re: Seccesion , Polski regiment

Post  Bloomy Mon Mar 05, 2012 8:04 pm

O której są liniówki?

Bloomy
Fizylier
Fizylier

Liczba postów : 33
Join date : 2011-09-19
Age : 26

Back to top Go down

Seccesion , Polski regiment  Empty Re: Seccesion , Polski regiment

Post  Bończa Mon Mar 05, 2012 8:28 pm

Piątek - różnie ale wieczorem pewnie po 20 00
Sobota - 22 30
Niedziela- 20 00
Nie martw jeżeli któraś ci nie pasuje powiedz , jeżeli chcesz możesz uczęszczać tylko w niedziele np.

Bończa

Liczba postów : 5
Join date : 2012-02-20

Back to top Go down

Seccesion , Polski regiment  Empty Re: Seccesion , Polski regiment

Post  Nidden Mon Mar 05, 2012 8:47 pm

Cześć, naprawdę? Zamierzasz ruszać z pułkiem na tym modzie? Zasmuce cię, ale my mamy już 58th New York Polish Regiment. I szczerze ten mod nie jest wart (moim zdaniem) marnowania na niego czasu. Teoretycznie jest caly czas rozwijany, ale nie wystarczajaco, aby mod był grywalny. Pingwiny, eh to zabija. Spoleczność nie jest zła, niestety skirmish na linówkach jest za duzy, aby to ladnie wygladalo. No i teamspeak pare dni temu upadl. Wiec nie widze sensu kontynuacji gry na tym modzie. Chcecie sprobowac, nie ma sprawy, ale ja wszystkim odradzam tego moda. MM russia jest zdecydowanie lepsza. Powodzenia.
Nidden
Nidden
Kapral
Kapral

Liczba postów : 12
Join date : 2011-11-27
Skąd : Małopolska

Back to top Go down

Seccesion , Polski regiment  Empty Re: Seccesion , Polski regiment

Post  Bończa Mon Mar 05, 2012 8:57 pm

No to mój kolego masz nie świeże informacje . Ts jest nowy i dzisiaj siedziałem , przed chwilą , wie jest 58 i ma dużo osób . Ja mam już 6 osób w regimencie . Więc nie jest źle , a mod mi sie podoba jako że jestem fanem wojny secesyjnej. A tak wgl to dzięki za zachęcanie rekrutów . scratch

Bończa

Liczba postów : 5
Join date : 2012-02-20

Back to top Go down

Seccesion , Polski regiment  Empty Re: Seccesion , Polski regiment

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum